neděle 2. června 2013

Banánové čokokuličky


Dneska se s vámi musím podělit o recept, který mi nedá spát už od dětství...tahle chuť je chutí všech tolik nenáviděných školních besídek, narozeninových oslav a událostí, kdy všem tekly sliny a na mě skoro nic nezbylo, protože jsem nesměla ujídat, aby ochutnali právě ostatní, které jsem tím pádem v hloubi duše nenáviděla.  
Od doby, kdy jsem zjistila, jak na to, se čas od času oddávám orgiím, kdy se v myšlenkách mstím všem tehdy zúčastněným a vychutnávám si pocit, že mám všechny kuličky jen pro sebe.

Teď ale k receptu, který není nikterak dlouhý, je to otázka pár minut, ale výsledek rozhodně stojí za to. 


INGREDIENCE

- banán
- čokoláda na vaření
- rostlinný tuk (Omega)
- piškoty
- cukrové zdobení


POSTUP

Nakrájíme si banán na kolečka, která poté vložíme mezi dva piškoty. Ve vodní lázni rozpustíme čokoládu s rostlinným tukem. Vždy bychom měli dát tuku o polovinu méně, než čokolády, někdy dávám ale ještě míň. Cílem je vytvořit čokoládovou polevu. Poté už namáčíme kuličky do čokolády, dáme stranou na talíř a poté posypeme cukrovým zdobením. Necháme ztuhnout v lednici, nejlépe 2 hodiny, nebo přes noc. Piškoty tak díky banánu změknou a výsledek chutná skvěle. Teď mě napadlo, že jsem to ještě nikdy nezkoušela s bílou čokoládou, tím bych svou lásku k čokoládovým kuličkám posunula ještě dál! 

2 komentáře:

  1. ty vypadají tak krásně! až by mi bylo líto je sníst:D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Věř, že když je člověk jednou ochutná, tak je sní úplně s radostí!:D

      Vymazat