pátek 5. července 2013

Sójové plátky na pánvi se zeleninou

Musím říct, že posledních 14 dní pro mě bylo více než náročných. Dodělávat věci na poslední chvíli je už tak trochu můj styl a nese to s sebou bohužel spoustu komplikací, včetně toho, že zanedbávám nejen blog, ale především sebe (moje stravování bylo dost hrozný a samozřejmě se to i na mě celkem podepsalo tím, že jsem byla neustále unavená)..naštěstí jsem si našla čas na další piknik (slibovaný piknikový post už konečně příští týden), domácí borůvkovou zmrzlinu (kterou jsem si nestihla vyfotit, jak rychle byla pryč, tudíž nezbývá nic jiného, než jí udělat znova - jaká škoda :)), domácí müsli a nakonec dneska na sójové plátky se zeleninou.


INGREDIENCE

- sójové plátky
- hořčice
- mletá paprika
- 1 lžíce másla
- zelenina na přílohu


POSTUP

Nejdříve uvaříme sójové plátky podle návodu na obalu (já vařím vždy v zeleninové vývaru, případně můžete přidat do vody koření). Jakmile jsou uvařené, vymačkáme z nich vodu a potřeme z obou stran směsí z hořčice a mleté papriky. Rozpálíme pánev a na másle opečeme. Jako přílohu jsem zvolila čerstvou zeleninu a zeleninu vařenou v páře. 


Tímto končím hlášení o špatných dnech a oficiálně zahajuji příchod léta. Nechť započne večeření na balkónech, nekonečné piknikování a obrovská snídaně do postele každý den. 

Žádné komentáře:

Okomentovat