úterý 19. listopadu 2013

Restaurant Day

Podruhé v ČR, původem z Helsinek - to je Restaurant Day, jehož smyslem je především dát lidi dohromady a umožnit každému, aby si otevřel vlastní restauraci. No nezní to jako sen?
Stačí zapsat svou ''restauraci'' do RD aplikace, kterou si můžete stáhnout i do mobilu a každý si vás potom podle ní najde. Akce probíhá však pouze v jeden předem určený den a to po celém světě.
 
Tentokrát jsem se rozhodla zúčastnit i já, společně s Bárou Hyclovou. Plánovaly jsme tři týdny dopředu, naše vize byly sladké (a slané) dorty a my dvě mezi nimi jako bonus.
 
A proto není nic lepšího, než když jdete večer předem na párty s radostí, že už máte téměř vše napečeno, tak to už jen trochu oslavit a druhý den vesele prodávat...nebo taky trpět s největší kocovinou, zvracet vedle postele a doufat, že to ta druhá zruší.
 
I přes všechno tohle jsme druhý den ve dvě odpoledne otevíraly v bytě na Vinohradech a očekávaly hosty (rozuměj spíš kamarády, kteří nakonec skoro ani nepřišli). Hrozně nás potěšilo, kolik milých lidí nás navštívilo (dokonce až z Ruska!), proto doufáme, že se uvidíme i někdy příště:)
 
Brzo si naše dobroty budete moct objednat na jakoukoliv příležitost, připravujeme i veganské menu, takže si každý přijde na své. V plánu je mnoho dalšího, ale o tom zas jindy:)
 
Jak se vám líbí myšlenka Restaurant Day? A účastnili jste se ho?:)
 
 

Žádné komentáře:

Okomentovat