sobota 21. prosince 2013

Food tips

Minule jsem slibovala pár tipů na několik mých oblíbených produktů, co se potravin týče. Původně to byl článek pomalu na čtyři stránky, proto jsem se rozhodla zkrátit všechny řeči o mně a mojí závislosti na nakupování a hned je to přehlednější. 

1. Kokosový olej

Nechápu, co jsem bez něj celé ty roky dělala. Odradit by vás mohla snad jen cena (180 Kč v DM), ale věřte, že díky všestrannému využití, které nabízí, se vám peníze vrátí minimálně dvakrát. Kromě využití v kuchyni doporučuji rozetřít na tělo (díky nejkokosovější vůni závidím všem, kdo se dostanou do mé intimní zóny), do vlasů, údajně pomáhá i na nehty, případně s ním můžete provádět kokosové masáže (ty neodmítne nikdo!)


2. Pudingový dezert Alpro

Dostupný hned v několika příchutích (čokoláda, hořká čokoláda, vanilka, karamel). Vanilka vede na plné čáře, ideálně na palačinkách nebo jen tak s banánem a müsli. 


3. Triple chocolate crunch

Jedna z nejlepších věcí, kterou nabízí Marks&Spencer. Sice si dopřávám k snídani už jen domácí müsli, ale pakliže chcete občas zhřešit, určitě sáhněte po téhle krabici, která ukrývá tři druhy belgické čokolády s cereáliemi. 4. Alnatura tyčinky s příchutí olivového oleje 

Na večer k televizi ideální. Bohužel jsem je už dlouho neměla a naposledy jsem je v DM ani nenašla. Možná si aspoň konečně upeču své vlastní!


5. Agávový sirup

Ideální jako jakékoliv sladidlo do koláčů, zapékaných müsli, ovesných kaší nebo jen tak do čaje. Oproti javorovému sirupu jsem z něj byla hned od začátku nadšená <3 


6. Sójové mléko s příchutí vanilky - Alpro

Nejlepší rostlinné mléko, které jsem zatím měla. Těsně za ním se umístilo levnější čokoládové od značky Joya. 


7. Arašídové máslo Alnatura 

Má první zkušenost s arašídovým máslem se odehrála asi 2 roky zpět, kdy jsem si z Marks&Spencer donesla první sklenici na ochutnání. Chutnalo přesně tak, jak jsem očekávala, ale nenašlo se mu jiného využití než na toastovém chlebu s banánem. 
Nedávno jsem potřebovala rychle koupit po sto letech další, kvůli premiéře tastingu Pussycakes. Rychle jsem zapadla do DM, koupila sklenici s crunchy máslem a doma se málem rozplynula. Tímto ho chci nominovat na nejlepší arašídové máslo na světě! 


8. Cereální kaše nomina

Tento produkt naleznete například v obchodech Sklizeno nebo jako já, u maminky. Sama bych si jí nekoupila, jelikož nejsem vůbec fanynka jakýchkoliv kaší a když už, tak musí být domácí. Musím ale uznat, že tahle nebyla vůbec špatná! Takže pokud chcete rychlovku na ráno, určitě neváhejte:) 


9. Alnavit bujón /DM/

Na blogu byl již několikrát zmiňován a stále se k němu vracím. Nebudu nikomu nalhávat, že v těžkých chvílích spěchu nesáhnu po této sypké alternativě. Poměru cena/kvalita/výdrž se rozhodně nebojte, je skvělý a vydrží dlouho. Takže se vyplatí do něj investovat:)


 To je prozatím vše:) Často přidávám spoustu dalšího jídla i sem, na svůj instagram, proto se nebojte mne sledovat:D 

3 komentáře:

  1. Obvykle mají levnější kokosový olej ve zdravé výživě (myslím za 70-80 Kč)a taky teda nechápu,jak jsem bez něj mohla žít, ve vlasech je skvělýý.

    OdpovědětVymazat
  2. Děkuju za tip:) mně přišel jako první pod ruku ten v DM, tak už jsem znovu neváhala a zatím jsem hrozně spokojená:)

    OdpovědětVymazat
  3. Triple chocolate crunch vypadá naprosto úžasně!! aaa

    OdpovědětVymazat