středa 25. prosince 2013

Kissmas time!

Tak jako většina z vás si i já momentálně užívám vánoční pohodu a nekonečný přísun jídla, který k tomu (bohužel) patří. Tento rok jsem se vyhnula většině cukroví, jelikož ho stejně nejím. Zato si dokonale užívám každé volné ráno, snídani do postele a následné cvičení, protože ráno je té energie přece jen trochu víc..

Štědrovečerní večeře byla pro mne letos poprvé bez masa, které jsem tentokrát nahradila obalovaným sójovým plátkem značky Goody Foody a mohu vřele doporučit. Bohužel jde velice rychle na odbyt, ale často ho nabízí CountryLife ve svých skvělých burgerech, kde jsem ho prvně ochutnala. Jeho ''kuřecí'' chuť mě donutila 3x si přečíst složení, jelikož bych jim to maso vážně věřila:) Stejně jako zbytek mé rodiny.

Takže nezapomeňte : Jezte, spěte, užívejte a brzy očekávejte několik dalších receptů, které se budou vztahovat nejen k silvestrovskému pohoštění. Vánoční klasika mě zas tolik nebere, proto jsem neměla potřebu vkládat deset různých receptů na vanilkové rohlíčky, které najdete na každém druhém blogu. Proto vám radši pošlu virtuální polibek! 

(milostný dopis ukrývající lístek na Pearl Jam do Berlína <3)

xoxo

1 komentář:

  1. Nápad vskutku nápaditý s tou pusou virtuální :)
    Kéž i já bych se vyhla té tuně cukroví, nebo to alespoň zredukovala na kila.. :D

    OdpovědětVymazat