neděle 29. prosince 2013

Sunday morning

Z celého týdne mám (asi jako každý) nejraději víkend. A nebo vůbec, když mám volný celý týden, nebo rovnou dva.. to se pak cítím jako v ráji, všechny povinnosti odkládám na neurčito a bez výčitek ležím celý den v posteli. 

Ačkoliv nevyvíjím žádnou převratnou tělesnou aktivitu, válení v posteli mne unaví mnohdy více než odpoledne v posilovně. Často půl dne prospím nebo sleduji jeden film za druhým a ztrácím pojem jak o čase, tak o jídle. 

Proto se především ráno snažím, abych díky snídani nabrala co nejvíce energie a vitamínů. Dnes jsem zvolila ovocný salát s vločkami, ovesné sušenky, čaj a džus z čerstvých pomerančů. Celé jsem to završila nekonečným válením v posteli. 



P.S. : Mnoho z vás už si asi všimlo, že nejraději mám snídaně a že si je téměř pokaždé fotím. Pokud jste na tom podobně, nebo vás to zkrátka baví sledovat, určitě doporučuji projekt ''Morning stories'' L. Jesenské, která své snídaně sdílí i na instragramu. Mimo to hlavně zde.

A co nejraději snídáte vy?

4 komentáře:

 1. Fotíš fakt skvěle. Hned tě sleduju kde se dá! :)

  OdpovědětVymazat
 2. To je krásné, moc se mi líbí ten ubrousek, dodává to tomu takový ten správný šmrnc :) a ovocný salát není vůbc špatný nápad :)

  OdpovědětVymazat
 3. jéj, ďakujem za spomenutie, som rada, že sleduješ :)

  Lucia Jesenská

  OdpovědětVymazat