pátek 15. srpna 2014

Ochutnej mě!

Teda ne tak doslova..dnes bude totiž řeč o pár novinkách a možnostech, kde mě budete moct navštívit/přijít ochutnat něco sladkého přímo ode mě:)


První radostnou zprávou je především to, že spolupracuji s Barevnou kavárnou v Londýnské ulici na Vinohradech (Londýnská 30, kousek od I.P.Pavlova, hned naproti je veganská restaurace Loving Hut, takže běžte na oběd a zakončete to dezertem naproti v kavárně:) ). 
Možnost ochutnat něco z mé dílny je každou středu. Tento týden se servíroval božský veganský dort s borůvkami (recept očekávejte během víkendu), následující středu to budou pravděpodobně cupcakes.

Další možnost se naskytne koncem léta na F.O.O.D. pikniku, který se koná přímo na Ladronce, stejně jako minulý rok. Tentokrát ale s projektem Pussycakes, který tvoříme společně s Bárou Hyclovou a prodáváme cupcakes netradičních chutí z těch nejkvalitnějších surovin. Těšit se můžete na oblíbené tomatové cupcakes s bylinkami a mozzarellou, gorgonzolové s hruškou, višňové s portským vínem a nebo na speciální veganské. 
Pikniku se samozřejmě bude účastnit mnoho dalších "gastro-specialistů", takže si každý přijde na své. 

Ještě se něco málo rýsuje v MeetFactory, ale o tom až příště. Pokud chcete sledovat, kde se kdy objevím a přijít ochutnat nebo si jen popovídat (což mě těší nejvíc!), sledujte můj FACEBOOK, nebo Facebook PUSSYCAKES.  

Nebráním/e se ani jakémukoliv přání z vaší strany. Důležité je, aby nás jídlo společně bavilo a především nám chutnalo:) 

Žádné komentáře:

Okomentovat