úterý 30. června 2015

Červnová zásilka Zajíci v krabici

Není tomu tak dávno, co jsem se na facebookové stránce zmiňovala o tom, že jsem si objednala svou první zásilku od Zajíci v krabici, o které vám dnes napíšu. 
O co jde? Jedná se o každoměsíční krabici plnou překvapení a už teď vám mohu říct, že zajíce v pytli opravdu nekoupíte:) Obsah krabice se každý měsíc liší, ale vždy si můžete být jistí, že k vám dorazí kvalitní potraviny bez zbytečných konzervantů a barviv. V každém balení jsou navíc i recepty a dopis s informacemi o dané potravině, takže se vám nemůže stát, že nebudete vědět, jak všechny ty dobroty využít. Pokud rádi ochutnáváte nové (zdravé) věci a milujete překvapení, určitě se vám budou Zajíci v krabici líbit :) 

A co všechno jsem měla v červnové krabici? 
1) Quinoa
Lehce oříšková chuť a spousta vlákniny - to je quinoa, jejíž semena se využívají jako obilnina. V kuchyni se vám můžete hodit jako alternativa k rýži či kuskusu, ale také ji můžete použít při pečení koláčů. Zatím s ní tolik zkušeností nemám, takže se těším, až z ní vykouzlím třeba něco sladkého. 

2) Sweet potato chips 
Batátové chipsy jsem ještě neměla příležitost ochutnat a prozatím si je šetřím na večery u filmu, kdy na ně určitě dostanu chuť:) Co jsem ale četla na facebooku, tak všem hrozně chutnaly a rozhodně jsou lepší variantou než klasické chipsy.  

3) Bombus raw tyčinka s příchutí maracuja&coconut
Jakmile jsem v krabici uviděla tuhle raw tyčinku od české firmy Bombus, musela jsem se pousmát. U nás v práci si ji ráda dopřávám jako zdroj energie, když se cítím unavená nebo mám zkrátka chuť na něco sladkého. Zatím u mě vítězí příchuť kokos a čokoláda, ale tahle růžová jí šlape na paty. Chuťove rozhodně lepší než tyčinky Lifebar. 

4) Kokosová voda
Prvně jsem si kokosovou vodu koupila v drogerii DM, kde mě nijak zvlášť neoslovila. Po čase jsem ale propadla mladým kokosům, do kterých jsem vysekala díru a vodu usrkávala brčkem. Dužinu jsem pak ještě zpracovala třeba do chia pudingů nebo smoothie, kde ji mám nejradši. A stejně tak jsem využila i kokosovou vodu z červnové zásilky:)

5) Loupané a restované kaštany
Pro mě jedna z nejlepších potravin z celého balíčku! Kaštany jsem hrozně dlouho neměla a jako malá jsem je měla nejradši pečené. Tyhle jsem vyzkoušela hned po příchodu domů, stačilo je jenom ohřát a dát do zeleninového salátu, kam se podle mě hodí naprosto perfektně. 

6) Hořká čokoláda 75%
Protože jsem při vyplňování objednávky zadala do poznámky, že bych ráda veganský obsah, přišla mi místo mléčné čokolády hořká s kousky kávy. Trochu jsem se obávala chuti, protože kávu nemusím a cokoliv sladkého s její příchutí už vůbec ne. Čokoláda mě ale nakonec překvapila a moc mi chutnala! 

Zajícům dávám stoprocentně palec nahoru a určitě si od nich zase objednám. Líbí se mi, že si lze do objednávky přidat potraviny z minulých "zajíců" a že vám na přání upraví zásilku dle jejich možností. Navíc vám dorazí v krásné krabici, která byla jedním z důvodů, proč jsem službu musela vyzkoušet:D 

Žádné komentáře:

Okomentovat